Podsumowanie roku 2020 i cele na 2021 rok

Pora podsumować ten rok. Choć był wyjątkowo
 

 
dziwny. Niby życzyliśmy w sylwestra sobie więcej czasu spędzać razem, zrobić sobie dłuższe wakacje, a okazało się, że trwają one prawie 10 miesięcy.
 
 

Plan jaki był na ten rok gdzieś w trakcie się ulotnił. I tak na następny rok nie mam żadnych celów. W sumie można było zrobić kopiuj / wklej. Ale nie o to chodzi. Trochę moje podejście do pewnych rzeczy się zmieniło. Ale żeby nie było, że tylko narzekanie.

Była jedna rzecz z której jestem dumna. To udział w projekcie Design Team 2020 dla CREATIVE HOBBY. Zgłoszenie wysłane, a spróbuję! Po otrzymaniu wiadomości, że zostałam wybrana radość i szczęście mieszało się z niepewnością i przerażeniem. U siebie mogę wrzucać co chcę i jak chcę. A tutaj każdy projekt musi być przemyślany i dopracowany.

Ale jak to mówią strach zawsze ma wielkie oczy. Kilka projektów wysłanych, zatwierdzonych. Pomimo, że były to rzeczy, które ja wcześniej tylko widziałam na zdjęciach, a tutaj trzeba było nie dość, że zrobić to jeszcze napisać instrukcje montażu. Ale było warto. O samym uczestnictwie w osobnym wpisie. A czemu to się dowiecie może już niebawem.

Oprócz tego postanowiłam, że spróbuję też czegoś innego. Tak właśnie powstał portal dla rękodzielników Bloomi Shop

Myślę, że od nowego roku ruszymy pełną parą. Oby tylko siły i zdrowie na to pozwoliły.

You may also like

Dodaj komentarz